MANGO NEW VOICES: нова колекцiя SS’19

Наталья Кондратенко - 20/03/19

Свобода самовираження – саме так хочеться написати про нову весняно-літню колекцію Mango New Voices, присвячену ролі культури в сучасному суспільстві.

Головними героїнями рекламної кампанії стали моделі з активною життєвою позицією. Художниці Джолі Алієн і Саша Півоварова, громадська діячка Адвоа Абоа, спортсменка Луна і підприємець Патрік Шварцнегер. У відео, автором якого став Аласдейр Маклеллан, вони не лише, зауважте, демонструють образи з нової колекції, а й показують свої таланти. Тому, так органічно наприкінці відео читається слоган Let’s build the future, together – будуємо майбутнє разом!

Акценти колекції: класичний тренч в одному образі із обтягуючими а-ля вело-шортами, в’язані топи, такі різні і цікаві аксесуари… Пастельні відтінки, напів прозорі тканини з принтом «тай-дай».

До речі, роль культури у суспільстві стане темою всього сезону MANGO з хештегом #MangoNewVoices.

Let’s build the future, together.

Перейти до асортименту MANGO в інтернет-магазині ANSWEAR.ua >>

Photographer: Alasdair McLellan.
Starring: Adwoa Aboah, Sasha Pivovarova, Jolie Alien, Luna Bijl and Patrick Schwarzenegger.
Styling by: Camille Bidault-Waddington.

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear