КОНКУРС “ПОДАРУНКИ ВIД BLUE SEVEN!”

Наталья Кондратенко - 25/05/16

Не уявляєте собі, Друзі, скільки задоволення приносять конкурси для дітей! Починаючи від ідеї, всього підготовчого процесу, радості від того, що Ви берете в ньому участь і, головне, звичайно, до урочистого моменту оголошення переможців!

konkurs-podarunki-vid-blue-seven

До Міжнародного дня Дітей ANSWEAR.ua спільно із чудесним німецьким брендом BLUE SEVEN вирішили зробити діточок ще більш модними і гарними, а батькам подарувати натхнення і азарт!

Ми із величезним задоволенням даруємо 7 ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ – КОЖЕН НА СУМУ 1 000 ГРН на покупки в інтернет-магазині ANSWEAR.ua! А також класні літні надувні м’ячі, набори кольорових олівців і дисконтні карти!

Все, що потрібно зробити:

1. Зайти на офіційну сторінку Конкурсу до міжнародного Дня Дітей «Подарунки від BLUE SEVEN!»
2. Написати у вказаному полі ім’я Вашої дитини;
3. Вписати свої дані: ім’я, email, місто, стать;
4. Підписатися на нашу email-розсилку, щоб завжди бути в курсі всіх новин і спеціальних пропозицій!
5. Підтвердити, що Ви ознайомлені з Даними Правилами і натиснути “Відправити”.

Вже 1 червня дізнаємось імена 7-ми переможців, кожен з яких отримає подарунковий сертифікат на 1 000 грн на покупки для своєї дитини в інтернет-магазині ANSWEAR.ua! Ще 20 переможців отримають в подарунок: надувний м’яч, набір кольорових олівців і дисконтну картку ANSWEAR.ua!

konkurs-podarunki-vid-blue-seven

Переможців Конкурсу обере спеціальний сервіс випадкового відбору RANDOM.org.

Список переможців буде опубліковано на сайті ANSWEAR.ua в розділі БЛОГ – КОНКУРСЫ, а також на офіційних сторінках інтернет-магазину у соціальних мережах.

Бажаємо удачі)

перейти до Конкурсу “Подарунки від Blue Seven! >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear