Конкурс «Подаруйте собi лiто»

Наталья Кондратенко - 07/07/16

Ми із величезним задоволенням презентуємо новий Конкурс від інтернет-магазину ANSWEAR.ua та наших друзів, інтернет-магазину красивих покупок PARFUMS.ua.

Даруємо:
– 5 сертифікатів – кожен на суму 500 грн;
5 готових образів для відпустки: капелюх, кольє, окуляри і пляжне парео – кожній!

konkurs-lito-parfums-answear

Все, що потрибно зробити:

1. Зайти на спеціальну сторінку конкурсу «Подаруйте собі літо».
2. Написати своє ім’я у полі «впишіть своє ім’я тут»
3. Вписати у вказаних полях поруч: свій e-mail, свій телефон, стать.

4. Підписатися на 2 розсилки від PARFUMS.ua та ANSWEAR.ua, щоб завжди бути в курсі всіх новин і спеціальних пропозицій – поставити позначки біля відповідних полей.

5. Підтвердити, що Ви ознайомлені з Правилами і натиснути «відправити».

Вже 15 липня дізнаємось імена 5-ти переможців, кожен з яких отримає подарунковий сертифікат на 500 грн на покупки улюбленої косметики та парфумів в інтернет-магазині PARFUMS.ua, а також 5 готових образів: капелюх, кольє, окуляри та парео для відпустки від ANSWEAR.ua!

Переможців Конкурсу обере спеціальний сервіс випадкового відбору RANDOM.org.

Список переможців буде опубліковано на сайті ANSWEAR.ua в розділі БЛОГ – КОНКУРСЫ, а також на офіційних сторінках інтернет-магазину в соціальних мережах FACEBOOK та ВКОНТАКТІ 15.07.16 року. Та на офіційних сторінках інтернет-магазину PARFUMS.ua в соціальних мережах FACEBOOK.

Бажаємо удачі:-)

перейти до Конкурсу «Подаруйте собі літо» >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear