АКЦIЯ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ ВIД ANSWEAR.UA

Наталья Кондратенко - 04/02/16

Ми не просто за романтику і голосні слова! Ми за подарунки по-дорослому!

Візьміть участь в Акції з 3.02.2016 року до 11.02.2016 року через веб-сторінку 1402.answear.ua та отримайте незабутні сюрпризи!!!

do-dnia-zakohanyh-vid-answear-ua

ВИ: Купуєте будь-що з асортименту інтернет-магазину ANSWEAR.ua з 03 по 11 лютого 2016 року
МИ: множимо на 2 витрачену Вами суму і кладемо у вигляді бонуса на наступні покупки у Ваш ANSWEAR CLUB!

ВИ: Копіюєте номер Вашого замовлення у вікно нижче і вписуєте імя того, кого любите
МИ: Вболіваємо за Вас до кінця Акції!

Список переможців буде визначено і опубліковано на сайті ANSWEAR.ua в розділі БЛОГ – КОНКУРСЫ, а також на офіційних сторінках ANSWEAR.ua в соціальних мережах (FB, ВК, INSTAGRAM) 11 лютого 2016 року о 20:00.

Переможці Акції до Дня закоханих від АNSWEAR.UA отримають:

подвоєння витраченої Учасником Акції суми на замовлення у вигляді бонусу в гривнях на особистий рахунок Учасника в ANSWEAR CLUB (1 пара серед всіх учасників)

ПОДАРУНКОВИЙ ТУР НА 2-Х У М. ЛЬВІВ! До туру входить проживання в шикарних апартаментах від нашого партнера www.mushroom.com.ua і вечеря в ресторані (1 пара серед всіх Учасників)

Бажаємо удачі)

перейти до Акції до дня закоханих від ANSWEAR.ua >>

Якщо Ви любите, Ви це зробите…

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear