Denim Nostalgia by ANSWEAR – дискретний урок денiму

Наталія Кіптач - 18/02/20

Любите джинс у всіх його проявах? Тепер можна носити його з ніг до голови: перед Вами нова колекція ANSWEAR, яка змусить знову сумувати за цією універсальною тканиною. Чим здивує Denim Nostalgia?

denim-nostalgia-by-answear-dyskretnyi-urok-denimu

Denim Nostalgia – капсула власного бренда Answear, що фокусується на денім у всіх його різновидах і типах. Сучасність та футуризм поєднуються з ретро-мотивами. Вільні повсякденні фасони привертають увагу своєю безтурботністю і шаленством 80-90-х.

Що знайдемо у колекції Denim Nostalgia?

denim-nostalgia-by-answear-dyskretnyi-urok-denimu

Денім з’являється тут у вигляді джинсів фасону boyfriend чи mom jeans, а також класичних з високою талією, коротких курток oversize з рукавами-буфами, суконь, об’ємних сорочок або кремових комплектів, що є відповіддю на традиційний жіночий костюм. Характерні деталі, такі як торочені штанини, величезні накладні кишені або денімовий patchwork додають колекції сучасності. Капсулу доповнюють пастельні светри, металеві куртки та аксесуари casual в пастельних тонах, які ідеально гармонують з фактурою та класичними відтінками джинсів.

denim-nostalgia-by-answear-dyskretnyi-urok-denimu

Капсула бренда ANSWEAR сподобається прихильникам класики, а також фанатам модних експериментів. Ви можете вибрати один елемент і носити його в стилізаціях casual, або ж створити denim total look, спираючись на багатошаровість і асиметрію.

denim-nostalgia-by-answear-dyskretnyi-urok-denimu

Denim Nostalgia by ANSWEAR >>

denim-nostalgia-by-answear-dyskretnyi-urok-denimu

подивитись колекцію Denim Nostalgia на ANSWEAR.ua >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear