47 Brand – премiальний бренд свiтового спортивного стилю життя

Наталія Кіптач - 18/10/19

47-brand-premialnyi-brend-svitovoho-sportyvnoho-styliu-zhyttia

47 Brand – американськи бренд одягу та аксесуарів, заснований 1947 року братами-близнюками італійськими іммігрантами Артуром і Генрі Д’Анджело в Бостоні. Підприємницька кмітливість допомогла їм вчасно оцінити потенціал ліцензування спортивної символіки. Ще у юному віці брати розпочали вуличний продаж вимпелів популярних спортивних команд та інших сувенірів в околицях стадіону “Fenway Park”. Завдяки наполегливості та працьовитості, бізнес почав стрімко розвиватись – з пересувного кіоску перетворився на провідну компанію з продажу одягу та аксесуарів для прихильників спорту.

47-brand-premialnyi-brend-svitovoho-sportyvnoho-styliu-zhyttia

Унікальний асортимент, вірність традиціям, увага до деталей, висока якість одягу та головних уборів забезпечили лідируючі позиції на ринку товарів для спортсменів і їх фанатів. ’47 представляє ліцензійну продукцію з символікою спортивних команд провідних професійних ліг Америки: Major League Baseball, National Basketball Association, National Hockey League, National Football League, Minor League Baseball, Major League Lacrosse, National Rugby League, Major League Soccer  (MLB, NBA, NHL, NFL, MLB, MLL, NRL, MLS) і більше 900 вищих учбових закладів. В наші дні спадкоємці засновників компанії 47 Brand, як і їх батьки, наслідують сімейні традиції та вірять в те, що наше майбутнє залежить тільки від нас самих.

47-brand-premialnyi-brend-svitovoho-sportyvnoho-styliu-zhyttia

47 Brand на ANSWEAR.ua >>

47-brand-premialnyi-brend-svitovoho-sportyvnoho-styliu-zhyttia

Подивитись колекцію 47 Brand на ANSWEAR.ua >>

Бренди

Конкурси

  • Покажіть нам себе найкращих! Як Ви відчуваєте спорт? Як тримаєте форму і що для Вас активне життя? Це – челендж, в якому перемагають абсолютно ВСІ! Ваша участь – наші подарунки!

  • Настя Бас в 2015-м году заняла второе место в Битве Стилистов Answear. Этого ей было мало. В новом сезоне международного конкурса она выиграла! Жюри не имело доступа к информации снимки кого из конкурсантов они оценивают и кем является стилист. Скорее всего, качество работы говорит само за себя. ANSWEAR.ua задал Насте 10 ненавязчивых вопросов, поэтому давайте знакомиться!

#WeAreTheAnswear