Правила ANSWEARClub

ПРАВИЛА УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ANSWEARClub

1. Реєструючись в Магазині Клієнт автоматично приєднується до програми ANSWEAR.CLUB ( «Клуб»).

2. Будучи членом Клубу, Ви відкладаєте 5% від вартості здійснених Вами покупок в якості Засобів, якими Ви можете оплатити наступну Вашку покупку на ANSWEAR.ua.

3. Період дії Коштів ANSWEARClub становить 6 календарних місяців, тобто з 1 січня по 30 червня, а також з 1 липня по 31 грудня.

4. Засоби ANSWEARClub не можуть бути конвертовані в готівку. Сума відкладених коштів розраховується і округлюється математично шляхом.

5. Засоби можуть бути використані для оплати як товарів, які вже зі знижкою ( «червоні цінники» ), так і для оплати товарів без знижки ( «чорні цінники» ). При цьому, оплата коштами AC не може перевищувати 50% від початкової вартості товару ( «чорні цінники»). Максимально-можлива знижка при купівлі товару представлена ​​на прикладі такої формули:

R = CA - 50% * CP

де:

R - Максимально-можлива знижка;

CA - Поточна ціна товару;

CP - Початкова ціна товар;

6. У разі, якщо вартість товару, 50% якої Клієнт вирішив оплатити Засобами AC, - менше, ніж необхідна сума до сплати, що залишилися Кошти можуть бути використані при наступних покупках.

7. У разі, якщо вартість товару, 50% якої Клієнт вирішив оплатити Засобами AC, - більше, ніж необхідна сума до сплати половини «чорного цінника», Кошти використовуються в повному максимально-допустимому обсязі.

8. Якщо Клієнт вирішує Засобами АС оплатити покупку двох і більше товарів, Засоби розраховуються рівномірно між товарами за такою формулою:

r = (CP / ΣCP) * ΣR де:

r - величина знижки на дану позицію в чеку;

CP - первісна ціна даної позиції;

ΣCP - сума початкових цін всіх позицій в чеку;

ΣR - максимально-можлива сума знижок для використання на окремі позиції замовлення згідно з правилами, викладеними в п.7.